FEDRA MAKİNA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

   FEDRA makina 2005 yılında kurulmuştur. 2005 ten itibaren sadece mermer ve granit alın pah cila makinaları üretimi yapmaktadır. 12 yıllık alın pah cila makinası üretiminin verdiği deneyim ve uzmanlık, FEDRA markasını Türkiye’de ki en kaliteli alın pah cila makinası olarak müşterileri tarafından lanse edilmektedir.  

Şirketimiz makinalarını sürekli yenileyerek müşterlerinden olumlu tepkiler almıştır. Bilindiği üzere Türkiye’de halen alın pah cila makinaları problemli makinalar sınıfındadır. Sebebi ise Türkiye’de makina konusunda uzmanlaşamamaktır. Elbette günün getirisi, kriz durumu bu duruma kötü yönde de olsa destek olmuştur. FEDRA makina olarak üretime başladığımız 2005 ten bugüne içinde bulunduğumuz durum her ne olursa olsun farklı bir makina imalatına yönelmedik. Bu durum FEDRA marka alın pah cila makinalarını, sürekli yenilenen ve gelişen bir makina durumuna getirmiştir. İddia ediyoruz ki makinalarımız da ki özellikleri Türkiye’de başka yerde bulamayacaksınız.

2017 yılı için hedefimiz, 2016 yılında üretimine başladığımız DİKEY alın pah cila makinasını yaygınlaştırıp, YATAY makinamıza da yeni özellikler ekleyip ülkemizde bu makinaların gelişmesine yön vermeye devam etmektir.

SAYGILARIMLA                                                                                                                                                                                                                                     RAŞİT YAVUZ